Marka

I Love Wushu to więcej, niż nazwa i znacznie więcej, niż marka. To styl życia. Inicjatorem jej powstania jestem ja sam – Michał Borawski. Kung fu/wushu, to moja pasja. Prowadzę szkołę kung fu/wushu Złoty Lew w Warszawie. Jestem byłym zawodnikiem Reprezentacji Polski i trenerem Kadry Narodowej. Sporty walki stały się wyznacznikiem w mojej codzienności, jej nieodłącznym elementem i wiem, że dały mi wiele dobrego.

Kung fu/wushu to – mówiąc bardzo ogólnie – chińskie sztuki walki, skromna nazwa określa mnóstwo technik, bogactwo stylów i kryje w sobie wielowiekową tradycję oraz kulturę Dalekiego Wschodu. I Love Wushu czerpie z nich inspiracje, odwdzięczając się propagowaniem tego, co w tych stylach walk najpiękniejsze.

Bo ważna jest misja

I Love Wushu ma do spełnienia misję – ma popularyzować piękne style walki i zachęcać do trenowania wushu w Polsce. Ale ma też kreować określony styl – życia i noszenia się na co dzień. Ubrania z kolekcji I Love Wushu są jednak dedykowane nie tylko zawodnikom, pasjonatom i tym, którzy trenują. To komfortowy sportowo-miejski styl, przeznaczony dla tych, którzy poszukują czegoś innego, niż dostępne na rynku kolekcje. Nasze ubrania mają charakter codzienny, wygodny i stylowy. Są oryginalne i dostosowane do potrzeb młodych, aktywnych ludzi, ceniących wysoką jakość.

Szyjemy ręcznie, wyłącznie w polskich szwalniach i tylko z materiałów najwyższej jakości. Nadruki to starannie przemyślane projekty, oddające charakter i klimat sportów walki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.